073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נעלי ספורט אורטופדיות

במאמר זה נסביר כיצד נעלי ספורט אורטופדיות מסייעות במניעת כאבים בזמן פעילות ספורטיבית ולאחריה, נפרט על הכאבים השונים שעשויים להיגרם בעקבות פעילות ספורטיבית, ונסביר על הגורמים השונים התורמים להיווצרותם של כאבי גב בעקבות פעילות ספורטיבית ובמהלכה.

כאבים בעקבות פעילות

בעת פעילות ספורטיבית אנו מפעילים את הגוף בצורה החורגת משגרת הפעולה שלו. במהלך ריצה אינטנסיבית, למשל, וגם במהלך הליכה למטרות ספורט, אנו מפעילים לחץ חוזר ונשנה על כפות הרגליים, הברכיים, עצמות האגן וכמובן, הגב התחתון ועמוד השדרה. במהלך פעילות ספורטיבית ולאחריה, עשויים להיווצר כאבים שונים באזורים השונים שצויינו לעיל ולהקרין על אזורים קרובים אליהם כמו הגידים, השרירים ואפילו מערכת העצבים. במקרים חמורים, כאבים אלה עשויים לגרור דלקות וסיבוכים נוספים.

 

 

הגורמים האפשריים לכאבים

נעלי ספורט אורטופדיות

גוף האדם הינו מערכת חכמה ביותר שיודעת לאזן את עצמה כמעט בכל מצב. עם זאת, כאשר מפעילים על גוף האדם לחצים מיותרים וכבדים, מבלי הזמן והיכולת הפיזית להתאושש מהם, לחצים אלו מצטברים לכדי כאבים, דלקות ורגישויות שונות. ברוב המקרים הגורם המרכזי להיווצרותם של כאבי גב מפעילות ספורטיבית הוא איזון לא נכון של הלחצים והעומסים המופעלים על העצמות והשרירים, שיכולים להימנע בקלות על ידי נעילת נעלי ספורט אורטופדיות.

נעלי ספורט אורטופדיות להפחתת גורמי הכאב

העיקרון הבסיסי שלפיהן עובדות נעלי ספורט אורטופדיות הוא של ספיגת זעזועים בצורה נכונה התורמת לפיזור נכון של המשקל והלחץ המופעל על מערכת השלד והשרירים במהלך הפעילות הספורטיבית. מכיוון שנעליים אלו מפחיתות את העומס והלחץ המופעלים על העצמות, הן מאפשרות זמן התאוששות מהיר הרבה יותר לאחר פעילות ספורטיבית ובכך תורמות משמעותית להפחתה של כאבי גב וכאבי בשרירים.

בכל מקרה של כאבי גב הנגרמים כתוצאה מלחצים חוזרים ונשנים, אופי העבודה שלכם, או עיסוק בספורט, אנו באילן המרכז לאורטופדיה נדאג להפחית את הכאבים ולדאוג לכל צעד ושעל. עם נעליים אורטופדיות ומדרסי האיכות שלנו אתם יכולים לדעת שאתם הולכים על בטוח.

צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7841567 או דרך דף יצירת הקשר באתר.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614