073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות - איכות ללא פשרות

אילן המרכז לאורטופדיה באשדוד דואגת לכפות הרגליים שלך באמצעות המילה האחרונה במוצרי האורטופדיה בתחום.
החברה מציעה ללקוחותיה נעליים אורטופדיות במגוון דגמים המשלבים אופנתיות, נוחות ובריאות לכפות הרגליים ומשווקת את נעלי האיכות והנוחות של חברות מובילות בתחום הנעליים מסוג זה, כגון ואלדלאופר, ד"ר פלקס, אטרקס וסקוני.

נעליים אורטופדיות אלו מתאימות לגברים ולנשים בכל גיל ולכל עונה, כולל דגמי אלגנט, ספורט אלגנט וספורט. כמו כן, לקיץ ניתן למצוא במכון אילן אורטופדיה גם שלל דגמים של סנדלים אורתופדיים עם רפידות נשלפות להתאמת מדרסים אורטופדיים לפי מידת כף הרגל.

במכון אילן צוות מקצועי, מסור ומיומן, אשר ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ובעיה. הצוות מעניק לכל לקוח יחס אישי ואדיב, מייעץ ומספק הכוונה בבחירת המוצר המתאים ביותר ללקוח, לפי צרכיו ודרישותיו. כמו כן, במקרה הצורך, שמח הצוות להדריך את הלקוח בשימוש ובאחזקה נכונים של המוצר הרלוונטי, כדי שיוכלו להפיק מן המוצרים אותם רכשו את מירב התועלת לאורך זמן.

סנדלי קיץ מחברת "טורם"

יבוא אישי ובלעדי לאילן אורטופדיה מחברה גרמנית
באיכות גבוהה בעלי רפידה נשלפת להתאמת מדרסים.

נעליים אורטופדיות - נוחות ויופי

הדורות האחרונים של נעליים אורטופדיות , מצטיינים בשלושה יתרונות חשובים – איכות, נוחות ויופי. בעבר, נעליים אלו היו שם מקביל לנעליים מכוערות, מגושמות ולא תמיד נוחות במיוחד. היום, הנעליים מסוג זה מיוצרות על פי צו האופנה, כל זאת מבלי לפגוע באיכות הייצור ובנוחות. אחד היתרונות הגדולים של נעליים אלה, הוא באפשרות להוציא את הרפידה בתחתית הנעל, ובמקומה להכניס בנוחות מדרס. נעליים אורטופדיות מיוצרות על ידי חברות בינלאומיות, שזו מומחיותן.

נעליים אורטופדיות ומותגים

בין היתר, יצרנית נעליים כמו סאקוני, המייצרת נעלי ספורט לכלל האוכלוסייה, מומחית גם בתחום האורטופדיה לגברים ולנשים. בנוסף, גם ד"ר פלקס, אטרקס וואלדלאופר, מייצרות נעליים אלו איכותיות ביותר. ניתן למצוא נעליים אורטופדיות במגוון סוגים מרשים. בין היתר, יש נעלי ספורט, ריצה, וגם אלגנטיות וכן ספורט אלגנט. בנוסף, ניתן למצוא אפילו סנדלים אורטופדיים, להם אפשר להתאים גם כן מדרסים.
אז אם הרופא האורטופד המליץ לכם להחליף את הנעליים, או שאתם סובלים מבעיות בכף הרגל, בגב התחתון או בברכיים, פנו עוד היום למכון אילן. אנשי הצוות המיומנים יתאימו לכם את הנעל או המדרס המתאימים לכם ביותר, אחרי בדיקה מהירה. במכון האורטופדי של אילן תמצאו מגוון רחב של נעליים, ממיטב היצרנים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614