073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
Close this search box.

מדרסים לחיילים

אם יש משהו שכל החיילים מסכימים עליו פה אחד הוא שנעלי הצבא אינן נוחות. יש בכך מן האמת. אלו נעליים שמיוצרות בפס ייצור על מנת שיתאימו לכל מי שמתגייס לשורותיו של הצבא. הבעיה היא שלייצור כזה יש חיסרון משמעותי:
אין התאמה ותמיכה מלאה לכף הרגל הייחודית של מי שנועל את הנעליים האלו. חיסרון זה מוביל במקרים רבים למגוון בעיות אורטופדיות, כגון: בעיות בגב, בברכיים, בכפות הרגליים, בשוקיים, בקרסוליים, כאבי שרירים ועוד כהנה וכהנה. אבל ממש לא צריך לסבול – לחיילים יכולים להפוך את השירות שלכם לקל יותר! אצלנו באילן המרכז לאורטופדיה מייצרים ומספקים מזה שנים מדרסים אורטופדיים ברמה גבוהה, תוך הקפדה על התאמה אישית ואידיאלית לכף הרגל של לקוחותינו.

 

החשיבות של מדרסים לחיילים

חיילים רבים עוסקים בפעילות מאומצת, הן במהלך הטירונות והן במהלך שירותם. פעילות זו כוללת לעתים קרובות: עמידה ממושכת במסדרים, מסע כומתה, פטרולים במהלך השמירה, אימוני כושר במהלך היום והלילה, ריצה בזמן לחימה בשטח והרשימה עוד ארוכה. כאשר הפעילויות האלה מתבצעות ללא נעליים נוחות, מתחילות לצוץ כל מיני בעיות בריאותיות.


מדרסים משמשים כבולמי זעזועים, עוזרים לחלק את משקל הגוף באופן שווה, מונעים שברי הליכה וכמובן משמשים מדרך נוח יותר עבור מי שמשתמש בהם. כמו כן, יש לא מעט חיילים שסובלים מבעיות פלטפוס או מקשת גבוהה. רק באמצעות המדרסים, ניתן לשכוח מהבעיות האלה וליהנות מהליכה נוחה.

 
מדרסים לחיילים

אנחנו כאן בשבילכם!

הצוות של אילן אורטופדיה יוכל לעזור לכם למנוע את היווצרותן של כל הבעיות שהזכרנו ו/או להפחית את כאבכם.
אנו נתאים לכם את המדרסים הטובים ביותר עבורכם, שישמשו אתכם נאמנה לאורך זמן ממושך ושיעזרו לכם לעבור את השירות בקלות.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להתאים לכם את המדרסים המושלמים!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614