073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
Close this search box.

טיפים לשימוש במדרסים

  • הכירו את כל השיטות – ישנן שיטות שונות ומגוונות להכנת מדרסים. ודאו כי אתם מכירים את כל השיטות ואם לא – התייעצו עם מומחים.
  • מדידה מדויקת – ודאו כי לפני בחירת המדרסים מתבצע אפיון מעמיק ונלקחות מידות של כף הרגל שלכם באופן מדויק. במילים אחרות מדרסים בהתאמה אישית.
  • מקצועיות מעל הכול – מחיריהם של מדרסים נעים בטווח רחב ואינם צריכים להוות שיקול מרכזי בבחירה. עליכם לוודא כי אתם רוכשים ממקום מקצועי, מהימן ובעל מוניטין.
  • בדקו היטב – ודאו כי למקום ממנו אתם מזמינים מדרסים יש תעודות, ניסיון וכל ההכשרה הנדרשת על מנת שתהיה זו השקעה משתלמת לשנים.

 

 

אם ביקרת במכון האורתופדי שלנו, עשית צעד נכון לשיפור איכות החיים שלך, באמצעות שיפור היציבה וההליכה שלך. מרגע זה, המדרסים שלנו יפזרו את הלחצים באופן שווה על כף הרגל בזמן דריכה, באמצעות שינוי זווית הנחת הרגל.

 

תקופת ההסתגלות

מדרסים

צריך לקחת בחשבון שלכל מדרס לוקח זמן להתרגל. בכל זאת, מדובר בשינוי הרגלים לצורך שיפור היציבה וההליכה. אנשים רבים טוענים שהם חשים במשך זמן מה אי-נוחות מסוימת, כאבים קלים ברגליים ובעיקר בשרירי השוק ובכפות הרגליים. אך אל דאגה, תופעה זו חולפת מעצמה כעבור כמה ימים או שבועות (אלא אם כן אתם סובלים ממצבים רפואיים ייחודיים, שדורשים תקופת הסתגלות ארוכה יותר).

הדרך הטובה ביותר להתרגל למדרס היא להשתמש בו באופן הדרגתי – כל יום להגדיל אט-אט את מספר השעות שבהם משתמשים במדרסים. כך תוכלו להפחית את תחושת אי הנעימות למינימום.

ביקורת במכון

על מנת לוודא שאכן המדרסים משפיעים עליכם באופן חיובי, אנו מזמינים אתכם להגיע לביקורת בתום תקופת ההסתגלות. במהלך הביקור במכון האורתופדי שלנו אנו נבחן האם הלחצים בזמן הדריכה אכן מתפזרים באופן מאוזן על פני המדרס. כמו כן, במידה וטרם הסתגלתם למדרס ואתם חשים אי-נוחות מסוימת במהלך הליכה, אנו נבדוק כיצד אנו יכולים לסייע לכם.

כיצד לשמור על המדרס לאורך זמן?

  • ניתן לנקות את המדרס באמצעות מטלית לחה, ויש לייבשו היטב לאחר מכן. אם המדרסים מצופים בעור, ניתן למשוח אותם בקרם גוף פעם בחודש.
  • המדרסים משמיעים חריקות בזמן הליכה? פזרו מעט טלק בתוך הנעליים, ומרחו וזלין בקצוות המדרס.
  • על מנת למנוע ריחות לא נעימים מהמדרסים, ניתן להשתמש בתכשירים מונעי-זיעה.
  • במהלך הזמן המדרסים נשחקים ומאבדים את יכולתם לתמוך את כף הרגל ולכן יש להחליף אותם אחת לכמה שנים
    (התייעצו עם איש מקצוע).

אנו עומדים לשירותכם בכל עת. להתאמת סוגי מדרסים הטובים ביותר לצורכיכם – צרו עמנו קשר עוד היום.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614