073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
Close this search box.

אודות

אודות אילן המרכז לאורטופדיה

חז"ל אמרו: "לעולם ימכור אדם קורת ביתו למען ירכוש מנעלים לרגליו" – שכן המנעלים הנכונים יכולים לעשות את כל ההבדל ביציבה ובהליכה של גופנו.

כפות הרגליים הן היסודות הביו-מכניים עליהם עומד הגוף, וכשהיסודות אינם מאוזנים ואיתנים, חוסר האיזון מורגש בכל הגוף וגורם לכאבים ולקשיי יציבה והליכה. המדרסים והנעליים האורטופדיות מאפשרים לנו להציע פתרונות למגוון בעיות אורטופדיות, המתחילות בכפות הרגליים.

חברת אילן המרכז לאורטופדיה הוקמה בשנת 1997 על ידי אילן חודדה, איש מקצוע בעל ניסיון רב בייצור ובהתאמה של מדרסים ונעליים אורטופדיות משנת 1992. אילן מקפיד להשתתף בכל הכנסים המקצועיים בתחום ולהתעדכן באופן תדיר לגבי המוצרים המתקדמים ביותר בעולם בתחום זה.

התמחותה של החברה היא מתן פתרונות לבעיות אורטופדיות בכף הרגל, בקרסול, בברכיים ובגב התחתון. המרכז מציע פתרונות לבעיות מורכבות, ובהן: דורבן העקב (Plantar fasciitis), כאבים ולחצים בכריות כף הרגל, קריסת ראשי עצמות המסרק, פלטפוס (קשת שטוחה), הולפוס (קשת גבוהה), רגל סוכרתית ועוד.
במקום צוות מיומן ומקצועי המספק מענה ופתרונות לאלפי לקוחות מרוצים. לנוחות לקוחותיה, החברה עובדת בשיתוף עם משרד הבריאות ועם קופות החולים השונות. החברה משרתת לקוחות פרטיים רבים, את זכאי משרד הביטחון ונכי צה"ל ורבים נוספים.
 
מדרסים בהתאמה אישית
נעליים אורטופדיות אשדוד

אביזרים אורטופדיים

האביזרים הרפואיים של אילן המרכז לאורטופדיה

חברת אילן מציעה מגוון אביזרים אורטופדיים מכל הסוגים וממיטב החברות בעולם לטיפול ולהקלה על בעיות רפואיות שונות. עם אביזרים אלו נמנים מדרסים בהתאמה אישית ונעליים אורטופדיות ממיטב המותגים.

ייחודה של החברה בא לידי ביטוי בייצור מדרסים במקום, על ידי אנשי מקצוע מן המדרגה הראשונה. המדרסים מותאמים אישית לכף רגלו הייחודית של כל לקוח באמצעות בדיקה אישית ומקיפה, ומיוצרים בשיטות ייצור מתקדמות מחומרים באיכויות הגבוהות ביותר. באופן זה, מזמין המדרס נמצא בקשר ישיר עם היצרן, דבר התורם להפקת מוצר מדויק, איכותי ואופטימלי. הטיפול שלנו כולל מעקב אישי, עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

החברה מייצרת סוגי מדרסים שונים, בהם מדרס LCT ייחודי, המיוצר במערכת פיסול ממוחשבת ולאחר סריקת לייזר, ללא מגע יד אדם.
 
אילן המרכז לאורטופדיה

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614