073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
Close this search box.

נעלי הליכה אורטופדיות

במאמר זה נפרט על סוגי הכאבים הנגרמים כתוצאה מנעילת נעליים לא מתאימות. נרחיב על נעלי הליכה אורטופדיות המוצעות כיום בשוק הכללי ואצל מכוני האורטופדיה השונים, ועל האופן שבו הן מסייעות במניעת כאבים. 

סוגי כאבים ללא נעלי הליכה אורטופדיות

במהלך כל הליכה, בין אם למטרות ספורט או בין אם בהגעה סתמית מנקודה לא' לנקודה ב', בכל צעד שאנו עושים מופעלים לחצים על הגוף. הזעזוע שנגרם כתוצאה מהנחת משקל הגוף על אחת מכפות הרגליים עובר דרך העצמות ומקרין עד לעמוד השדרה, שלא לדבר על כל המפרקים שבדרך – כפות הרגליים, הברכיים והאגן. נעילה של נעליים לא מתאימות גורמת להיווצרותם של כאבי גב, בעיקר בגב התחתון, כאבים עזים בכפות הרגליים, כאבי ברכיים וכאבים באגן ובעצמות.

נעלי הליכה אורטופדיות

סוגים של נעלי הליכה אורטופדיות הקיימים בשוק

כיום ניתן להבחין בין שתי קטגוריות עיקריות של נעלי הליכה אורטופדיות – נעליים בהתאמה אישית ונעליים לספיגת זעזועים מוגברת. אם מבנה כף הרגל שלכם הוא מבנה ייחודי, שאינו נתמך על ידי נעלי הליכה סטנדרטיות, ברוב המקרים יצירת רפידה (מדרסים) המשפרת את התמיכה בכף הרגל עשוייה להפחית כמעט לחלוטין את כאבי הגב או כאבים אחרים הנוצרים בעקבות הליכה. אם מבנה כף הרגל שלכם הוא סטנדרטי, כנראה שנעליים המצוידות במערכת לספיגת זעזועים מוגברת הן הפתרון המושלם עבורכם.

>> קראו עוד על נעליים אורטופדיות.

כיצד נעלי הליכה אורטופדיות מסייעות במניעת כאבים?

הסיוע בהפחתת הכאבים מתקבל על ידי שיפור התמיכה בכף הרגל והפחתת הזעזועים המוקרנים אל הגוף ומערכותיו השונות. ככל שנפחית את הזעזועים במערכות הגוף השונות, כך נסייע לו בהתאוששות מלאה של המפרקים, הגידים והעצמות, ונחזור למצב תקין ללא כאבים. הכול מתחיל במנח הרגל בכל דריכה – הליכה נכונה, תמיכה נכונה בכף הרגל ושיפור בספיגת הזעזועים הם מרכיבי מפתח בהפחתת הכאבים הנובעים מהליכה.

סובלים מכאבי גב או כאבי מפרקים? בטוחים שההליכה שלכם בסדר אבל הכאבים עדיין ממשיכים? אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום לאילן המרכז לאורטופדיה לטלפון 073-7841567 או להגיע לקליניקה שבה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים לקבל כדי להיפטר מכאבי רגליים טורדניים.

 

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614