073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית

(זמן קריאה: 3 דקות)

אם אתם סובלים מבעיות גב, מיציבה לא נכונה או מכאבי רגליים, זה הזמן לרכוש נעליים אורטופדיות שמותאמות לכם אישית.

למה?

כי נעליים אורטופדיות הן כאלה שמותאמות באופן מדויק למבנה הרגל שלכם ומספקות מענה לפתולוגיות השונות שקיימות בהן. כך למשל, אם אתם סובלים מפלטפוס, הנעל תעוצב בצורה שתספק את התמיכה הטובה ביותר לחלק המרכזי של כף הרגל, ואם כף הרגל היא בעלת מבנה של קשת גבוהה – הנעל תעוצב כך שהיא תתמוך בקשת בצורה האופטימלית. כל מקרה נבחן לגופו וצוות האורטופדים ידע לתכנן עבורכם את הנעל שתתאים לכל אחת מכפות רגליכם.

איך מתבצעת התאמת הנעליים?

האורטופד מודד כל אחת מכפות הרגליים באופן מדויק, ומכין עבור כל אחת תבנית גבס המפוסלת בדיוק על פי צורתה. הנעליים מתוכננות בדיוק על פי צורכי כף הרגל, ויכולות לתקן זוויות לא נכונות, לסייע בהקלת כאבים, לתרום מאוד לשיפור היציבה וההליכה ולסייע במצבים נוספים שפוגעים באיכות החיים. כמובן שניתן להוסיף לנעליים מדרסים איכותיים מותאמים אישית, ולשפר אפילו עוד יותר את היציבה ואת ההרגשה.

 

 

נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית

האם ניתן לקנות נעליים אורטופדיות מוכנות?

בהחלט כן, אולם צריך לקחת בחשבון שלא תמיד הן יוכלו לסייע בפתרון הבעיות האישיות שלכם. יש נעליים אורטופדיות הנמכרות בחנויות ספורט ובמכונים אורטופדיים, כולן בעלות בולמי זעזועים וסוליה עבה במיוחד, המספקת תמיכה מצוינת לכפות הרגליים. גם לנעליים אלה ניתן להוסיף מדרסים מתאימים, וליהנות מיציבה טובה יותר לאורך כל הדרך. 

 

 

נעליים אורטופדיות לרגל סוכרתית

אם אתם סובלים מסוכרת מסוג 1 או מסוג 2, אתם בוודאי יודעים שהרגליים שלכם חשופות יותר לפגיעות. השיבוש באספקת הסוכר לתאים והעובדה שלפעמים רמת הסוכר בדם גבוהה מדיי, עלולים לפגוע בזרימת הדם אל כפות הרגליים ולגרום לכיבים ובמקרים החמורים יותר גם לנמק. בנוסף, רגליים סוכרתיות נרפאות לאט יותר מפציעות. משתי הסיבות הללו חשוב מאוד לספק לכפות רגליים סוכרתיות את ההגנה המלאה לפני שמגיעים למצבים שכאלה, וכאן נעליים אורטופדיות נכנסות לתמונה.

נעליים אורטופדיות המותאמות באופן מדויק לרגליים שלכם, יספקו לכם את התמיכה המרבית ויסייעו במניעת פציעות.
בנוסף, המבנה הייחודי שלהן יתרום מאוד לזרימת דם תקינה באזור, וכך יפחיתו את הסיכון בהיווצרות כיבים ונמקים.

מכון אורטופדי אילן – לשירותכם

אצלנו במכון אילן ניתן להזמין נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית או לרכוש נעליים אורטופדיות מהמדף. הנכם מוזמנים להגיע אלינו וצוות האורטופדים המוסמכים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614