073-7831567

אילן המרכז לאורטופדיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדרסים לספורטאים

כל ספורטאי מקצועי בוודאי זכה להגיד יותר מפעם אחת תודה למאמנים, שהאמינו בו והכניסו אותו למסכת אימונים קשה עד להצלחה הסופית המתבקשת. בדרך יהיה צורך להודות לעוד זוג חברים שדאגו שהעבודה תתבצע לא פחות מהמאמן. אלו הן מדרסים לספורטאים. הספורט ככלל הוא מקצוע מבורך המצריך מכל מתאמן כושר סיבולת לב ריאה גבוה במיוחד. את האימון מבצעים כמובן עם בגדי ספורט מתאימים ונעלי ספורט איכותיות שיתאימו במיוחד לסוג הספורט אותו מעוניינים לבצע.

מדרסים אורטופדיים לספורטאים

אילן המרכז לאורתופדיה מציע עבור ספורטאים מדרסים איכותיים בהתאמה אישית. המדרס יושב בנעל צמוד לכף הרגל ומאפשר ניידות טובה עבור כל פעולה אותה מבצעים הספורטאים. מדרסים אורטופדיים לספורטאים הכרחיים במיוחד בעבור כל מי שעוסק בספורט, שכן המעמסה על כף הרגל היא גבוהה. מתאפשר מצב בו המדרס אינו תואם את כף הרגל ובמקרה הפחות טוב לא קיים בכלל בנעל. התוצאה יכולה להגיע עד לכדי שברי מאמץ עמוקים שעלולים לגרום לנזקים עתידיים ואף לחדילת האמונים כליל.

כל מדרס מכיל שכבה העשויה חומר אלסטי אשר שומר על כף הרגל יציבה ככל שניתן. את המדרס נהוג להניח בתחתית נעל ספורט, שרצוי שתהיה איכותית, קלה ובעלת בלמי זעזועים.
 
 

מדרסים לספורטאים למניעת פציעות

פציעות הן לצערנו חלק בלתי נפרד מהקריירה של כל ספורטאי, אך החדשות הטובות הן שיש מה לעשות על מנת למנוע – או לכל הפחות לצמצם אותן. בהקשר הזה, מדרסים הם פתרון מעולה שעולים בקנה אחד עם הצרכים של כל ספורטאי כמעט. כל עוד מדובר על ספורטאים, גברים או נשים, שמתאמנים ומבצעים פעילות בעצימות גבוהה עם נעליים סגורות, מאוד כדאי שיהיה בתוכם מדרסים.

מה עושים המדרסים?

באופן כללי, מדרסים מפחיתים פציעות כי הם מונעים את הבעיות הנפוצות בכף הרגל. על קצה המזלג, ניתן להזכיר פציעות שחוזרות על עצמן אצל ספורטאים ובהן שברי מאמץ, מתיחות שרירים וכן הלאה. אבל לצד כל אלו, בעיות בכף הרגל עלולות לנבוע מגורמים שלא קשורים ישירות לפעילות הגופנית, כמו למשל גנטיקה, שינויים פיזיולוגיים טבעיים ורקע רפואי.

יתרונות של מדרסים לספורטאים

מדרסים מסייעים במספר דרכים על מנת למנוע את התופעות הלא רצויות אצל ספורטאים. אם מביאים בחשבון את היתרונות הללו של מדרסים, מבינים גם למה כדאי להתאים אותם אל כף הרגל:

1. ריכוך מיידי של הפגיעה
גם אם הספורטאים לא מודעים לזה בזמן אמת, כל סוג של מהלומה עלולה להפוך לפגיעה. בשביל לרכך את הפגיעה, משתמשים במדרסים ייעודיים. התפקיד של המדרסים הוא לרכך את המהלומה על ידי חלוקת העומס ופיזור המכה, מה גם שהם מונעים את השוק שכף הרגל סופגת על רקע פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה.

2. טיפול בשרשרת התנועה
אי אפשר לדבר על היתרונות של מדרסים עבור ספורטאים בלי להזכיר את היכולת שלהם לטפל בשרשרת התנועה. זה אולי נשמע מסובך, אבל בפועל מדובר על תהליך יחסית פשוט שבו המדרסים הופכים את התנועה של כף הרגל – ובעקבותיה גם את התנועה של שאר חלקי הגוף – לנכונה יותר. בטווח הארוך, מדרסים עוזרים לשפר כאבי גב, ברכיים וכאמור ביצועים.

3. הישגים
ספורטאים רבים מתעניינים במדרסים על מנת להגיע להישגים טובים יותר. שיפור הישגים הוא חלק מרשימת המטרות של כל ספורטאי, אז לגיטימי ואף חיוני להיעזר בכל מכשיר שמסייע להשיג את המטרה הזו. ספציפית עם מדרסים, רואים את זה באופן שבו הם מתקנים עיוותים בכף הרגל ומובילים לשיפור בקפיציות וביכולת להתמודד עם מאמץ ממושך.

מדרסים לספורטאים – יעילות בביצועים

כל ספורטאי באשר הוא מודד את אחוז ההצלחה שלו ביחס לשיאים קודמים שלו. אימונים מתבצעים לפחות 3 פעמים בשבוע, כאשר ספורטאי מקצוען מבצע אימונים הכוללים ריצה ארוכה. גם בעבור מי שמיומן וכמובן עבור מי שמתחיל את חייו הספורטיביים, ניתנת אופציה טובה להצלחה באמצעות מדרסים לספורטאים.


יש שיעידו כי למדרסים עצמם סגולות רבות באשר להצלחה של כל ספורטאי במשימה אליו פונה לבצע. תחרויות אולימפיות רבות מצריכות לבישה של ציוד רב אשר יעזור במהלכן להשיג את התוצאה לה ייחלו. כחלק מהציוד נדרש כאמור להצטייד באביזרי מיגון שונים כגון מגני ברכיים וידיים וכחלק לא פחות חשוב גם במדרסים. מדרסים שומרים עלינו בעת מאמץ יתר על כף הרגל והמטרה הסופית היא למנוע תסבוכות עתידיות של כפות הרגליים שלנו. חשוב לזכור, שכל המונע תרופה למכה, בסופו של דבר חוסך מעצמו הרבה מאוד בעיות.

מדרסים לריצה

מדרסים לריצה

ריצה היא פעילות גופנית מומלצת עם יתרונות רבים. הריצה עוזרת לשמור על לחץ דם תקין, היא מעודדת חילוף חומרים והיא גם שורפת קלוריות ושומנים. את הריצה אפשר לבצע בכל שטח וללא היערכות מוקדמת. בניגוד לפעילויות ספורטיביות אחרות, הריצה גם לא דורשת הוצאה כספית. מצד שני, ריצה מחייבת מאמץ גופני לא מבוטל ולעיתים גם התאמה של אביזרים אורטופדיים.

מדרסים הם המוצר האורטופדי היעיל ביותר עבור ריצה. מדרסים לריצה משפרים את הביצועים ומונעים נזקים בלתי הפיכים לכף הרגל, לברכיים ולגב התחתון והעליון. המטרה של מדרסים היא להבטיח מנח אופטימאלי של הרגל. מדרסים מתאימים לכל סוגי הנעליים וניתן להשתמש בהם גם בגילאים מבוגרים.

מעבר לכך, מדרסים בהתאמה אישית מאפשרים הליכה נוחה גם בשגרה, בעבודה או בעת ביצוע פעילויות פנאי ותחביבים.
אלו הספורטאים העיקריים הזקוקים למדרסים:

  • מי שסובל מכאבים במהלך ריצה או אחריה
  • אנשים עם פלטפוס או מבנה כף רגל לקוי
  • ספורטאים שחוזרים לרוץ לאחר מנוחה ארוכה

התאמת מדרסים לריצה

התאמת מדרסים לריצה מבוססת על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וסנסורים רגישים. כל מדרס רגיל מתקן עיוותים ודפורמציות במבנה כף הרגל, אולם בריצה מופעלים עומסים גבוהים במיוחד. המשמעות היא שלעיתים יש צורך בבדיקה מצולמת של הריצה. הבדיקה מתמקדת בבעיות מבניות של הקרסול, כף הרגל והברכיים והיא מבטיחה תכנון אידיאלי של מדרסים.
 
שיקול נוסף המלווה התאמת מדרסים לריצה הוא משקל האצן. ככל שמשקל הגוף גבוה יותר, כך הופך סגנון הריצה להיות מאסיבי והמדרסים נדרשים להציע בלימת זעזועים איכותית. אצנים המבצעים שימוש נרחב במדרסים צריכים לשקול גם אימוני ריצה יחפים או מעבר לריצה על חוף ים ודשא. כך ניתן לחזק את שרירי כף הרגל ולמנוע בעיות אורטופדיות כרוניות.

מדרסים לכדורגל

מדרסים לכדורגל

כדורגל הוא ספורט אינטנסיבי שאותו משחקים על דשא ולכן חשוב להשתמש במדרסים מיוחדים.
במאמר הבא נסביר מה מאפיין סוגים שונים של מדרסים לכדורגל, מדוע כדאי לייצר אותם בהתאמה אישית לכף הרגל ומה משפיע על המחיר שלהםמדרסים לכדורגל הם צרים וקטנים יותר ממדרסים רגילים.
תהליך ייצור מיוחד של מדרסים מן הסוג הזה מאפשר להתאים אותם למידות של נעלי כדורגלנים מצד אחד, אך גם למאפיינים של הספורט עצמו מצד שני.
כך למשל לא מספיק שהמדרסים ייכנסו בצורה מהירה וקלה אל כף הרגל, אלא חייבים לוודא שהם מתאימים לשימוש על גבי משטחי דשא.
כדורגל הוא מטבעו ספורט אינטנסיבי שבו מבצעים המון תנועות קצרות ומהירות. בנוסף, ספורט משחקים בדרך כלל על דשא ולכן המדרסים חייבים להיות מספיק גמישים כדי לספוג זעזועים.
אם רוצים ליהנות מהיתרונות של מדרסים לכדורגל, צריכים לייצר אותם בהתאמה אישית לכף הרגל ולהתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי החומרים המתאימים.

מה היתרונות של מדרסים לכדורגל?

א. התאמה למבנה כף הרגל היתרון העיקרי של מדרסים לכדורגל בהתאמה אישית הוא התאמה למבנה כף הרגל. כאשר המדרסים מיוצרים בהתאמה אישית לצרכים של כל כדורגלן או כדורגלנית, זה אומר שהתמיכה לכף הרגל היא אידיאלית ושקל יותר להפיק מהם את מקסימום התועלת.
ב. מניעת פציעות המטרה המקצועית של ייצור מדרסים לכדורגל בהתאמה אישית היא למנוע פציעות. באמצעות מדרסים לכדורגל אפשר להקל על העומס, למנוע שחיקה, לבלום זעזועים ולתמוך בכף הרגל ללא אף הפרעה לשחקן.
ג. עמידות גבוהה מדרסים לכדורגל תורמים ליציבות של השחקן תוך כדי תנועה והם עמידים בפני משחקים ואימונים. בעזרת מדרסים לכדורגל אפשר עדיין להפעיל כוח על כף הרגל, אבל להבטיח ייצוב ומניעת החלקה. כל אלו יחד מוכיחים את עצמם בתחום הכדורגל ולכן המדרסים ממליצים למגוון רחב של שימושים מיוחדים.
ד. התאמה למאפייני הספורט קשה לדבר על היתרונות של מדרסים לכדורגל בלי להסביר מה מאפיין ספציפית רק את הספורט הזה ולא קיים בענפי ספורט אחרים. בין היתר, מדובר למשל על העניין של מניעת נקשים ושברי מאמץ או מניעת גלישה של כף הרגל גם תוך כדי תמיכה בשינוי כיוון ועצירות פתאומיות. מטבע הדברים, רק מדרסים ייעודיים מסוגלים לספק את כל היתרונות הללו בעת ובעונה אחת.

החשיבות של התאמה אישית

כל האמור לעיל תלוי במידה רבה בהתאמה אישית של המדרסים לכף הרגל. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של המדרסים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, מאוד חשוב לעשות את זה רק אחרי התאמה אישית שלהם לצרכים ולמטרות.

ייצור מדרסים לכדורגלנים ומחיר

העלות של מדרסים לכדורגל מעט גבוהה יותר בהשוואה למדרסיים גנריים, אבל הם שווים את ההשקעה. תהליך הייצור כולל מפגש עם בעלי מקצוע במכון אורטופדי, מדידה מדויקת של כף הרגל באמצעות לייזר ולאחר מכן בחירת חומרים חזקים ועמידים.
מבחינת המחיר, הוא מושפע מסוג המדרסים שבוחרים ומהאיכות שלהם.המומחים של אילן המרכז לאורטופדיה למשל יעזרו לך לבחור את המדרסים המתאימים לכדורגל.
אנו נשמח לתאם עבורך ביקור במכון לצורך מדידה מדויקת, אך בעיקר נוכל לסייע בהשוואה בין סוגים שונים של מדרסים בהתאמה אישית.
אם חשוב לך לשמור על הבריאות באימונים וגם במשחק מקצועי, הגעת לכתובת הנכונה.

 

מדרסים לכדורסל

מדרסים לכדורגל

מדרסים לכדורסל שונים ממדרסים אורטופדיים רגילים. ראשית, סוג התנועה שמבצעים בכדורסל ובעיקר קפיצות לגובה נמוך עד בינוני מחייבים שימוש במדרסים יחסית קשיחים. עם זאת, המדרסים עדיין חייבים להתאים לכף הרגל. למעשה, השילוב בין האופי המיוחד של הפעילות הספורטיבית לבין המאפיינים המיוחדים של כל כף רגל הוא זה שמקבל ביטוי בתהליך ההכנה של מדרסים לכדורסל בהתאמה אישית.

מדרסים לכדורסל בהתאמה אישית יתרונות

התאמה אישית מאפשרת לשחקני כדורסל להוציא מהמדרסים את מלוא התועלת. בין היתר, זה בא לידי ביטוי במספר יתרונות מאוד משמעותיים:

  • שיפור טווח התנועה
  • בלימת זעזועים
  • מניעת עומס על השוק וכף
  • הרגל
  • מניעת שברי מאמץ
  • הגנה על הברכיים

כמה עולים מדרסים לכדורסל?

סוגיית המחיר לא אמורה להוות שיקול כי יותר חשוב שהמדרסים יהיו איכותיים מאשר זולים, אבל זה לא אומר שצריך להתעלם ממנה. לכן, הפתרון הוא קודם כל להשוות בין מחירים של מדרסים בהתאמה אישית בלבד ולנטרל את המחיר של מדרסי מדף שכלל אינם מומלצים עבור שחקני כדורסל. לאחר מכן, כדאי להתייעץ עם מכון אורטופדי שזו ההתמחות שלו.
כל הסיבות לפנות אלינו! המומחים של אילן המרכז לאורטופדיה מנוסים בהכנת מדרסים בהתאמה אישית. קהל הלקוחות שלנו כבר כולל בתוכו המון כדורסלנים מכל רחבי הארץ, אז זו בדיוק ההזדמנות שלך להצטרף אליהם. בהשארת פרטים באתר הרשמי של אילן המרכז לאורטופדיה , אנו נתאם עבורך פגישת היכרות מקדימה. לאחר מכן, נכין עבורך מדרסים לכדורסל בהתאמה אישית וברמה הגבוהה ביותר.

מדרסים לטניס

מדרסים לטניס

טניס הוא משחק שמחייב תנועה אינטנסיבית, שמתבצעת לרוב על משטח קשה ולעיתים רחוקות גם על דשא. בשביל למנוע פציעות אקוטיות מטניסאים, הפתרון הכי טוב הוא לבצע התאמה אישית של מדרסים גם לאופי המשחק וגם למבנה כף הרגלבחירה נכונה של מדרסים לשחקני טניס יכולה לשפר בצורה דרמטית את איכות החיים שלהם ולמנוע מהם פציעות ספורט אקוטיות.
המטרה של מדרסים היא לתקן את מנח כף הרגל ולהפוך אותה לנכונה יותר עבור הספורטאים, אך ספציפית במשחק הטניס היא גם מביאה בחשבון את המאפיינים המיוחדים של הפעילות הספורטיבית הזו.
השימוש במדרסים לטניס מומלץ גם לשחקנים חובבים בתחילת דרכם וכמובן גם לכל שחקן מקצועי. גם אם ממש עכשיו לא סובלים מכאבים בכף הרגל, רצוי להתאים אישית את המדרסים לטניס ולמבנה ומשקל הגוף. בנוסף, אפשר להשתמש במדרסי טניס כדי להקל על השחקן במהלך האימונים או משחק תחרותי.

מדרסים לטניס בהתאמה אישית יתרונות

מדרסים בהתאמה אישית לשחקני טניס מוכיחים את עצמם בטווח הקצר והארוך.
הם מיוצרים מחומרי גלם אמינים, חזקים ועמידים ואפשר להשתמש בהם גם במשחק שמחייב מטבעו תנועה אינטנסיבית. יתרה על כך, בתהליך הייצור של מדרסים לטניס מביאים בחשבון את העובדה שמדובר לרוב על משטח קשה כגון אספלט. אם משחקים לעיתים רחוקות על דשא, צריך להשתמש במדרסים אחרים.
את היתרונות השונים של מדרסים לטניס בהתאמה אישית אי אפשר למעשה להשיג באף דרך אחרת.
הנה כמה יתרונות כאלה והערך המוסף שאותו הם מגלמים בתוכם:
א. מניעת שברי מאמץ המון שחקני טניס סובלים משברי מאמץ. שברי המאמץ עלולים להתרחש בגלל סרגל מאמצים לא נכון או עומס מצטבר, אבל מדרסים שמעניקים את התמיכה המתאימה מצמצמים משמעותית את הסיכון להתרחשותם.
ב. יציבה נכונה במהלך המשחק היתרון של מדרסים לטניס בא לידי ביטוי גם במידת התמיכה במהלך המשחק. אלו מדרסים שמעניקים יציבה נכונה לכל אורך המשחק ובזכותם ניתן לשפר את הביצועים באימונים או בתחרויות.
ג. תמיכה לכל כף הרגל תנועה לא נכונה בגלל שאחד החלקים של כף הרגל לא נמצא בדיוק במקום שלו בתוך הנעל עלולה לגרום לשחקני טניס נזק בלתי הפיך. כדי למנוע את זה, משתמשים בהתאמה אישית של מדרסים לטניס ומעניקים את התמיכה המלאה לכל כף הרגל.

ייצור מדרסים לטניס בהתאמה אישית

ההבדל בין מדרסים רגילים לבין מדרסים בהתאמה אישית הוא בתהליך הייצור.
בשביל לייצר מדרסים בהתאמה אישית, צריך למשל להגיע פיזית אל מכון אורטופדי ולבצע סריקה.
את הסריקה מבצעים בטכנולוגיית תלת ממד מתקדמת ובאמצעות לייזר מדויק. הסריקה היא גם בדרך כלל בחינם, כך שניתן להשתמש בה על מנת להתאים לכף הרגל סוגים שונים של מדרסים.
השלב הבא של תהליך הייצור הוא בחירת סוג החומרים שבהם משתמשים כדי לייצר מדרסים לטניס.
זה גם השלב שבו נכנסים לתמונה בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו, כי אמור להיות להם ניסיון שעוזר ללמוד מתוך ההשפעה של מדרסים על שחקני טניס אחרים. אז אמנם שחקני טניס מכירים טוב יותר מכל אחד אחר את הספורט שבו הם מתמחים, אבל התפקיד של מכון המדרסים הוא להעניק את המידע המשלים מבחינה אורטופדית.
אילן המרכז לאורטופדיה – בשביל לשפר את המשחק שלךחברת אילן המרכז לאורטופדיה מתמחה בהכנת מדרסים בהתאמה אישית. מבחינתך, זה אומר שמפגש קצר עם אחד המומחים שלנו הוא כרגע הצעד היחיד שמפריד בינך לבין מדרסים איכותיים, אמינים ויעילים יותר.

מדרסים לספורטאים – מחיר

המחיר לכל סוג של מדרס הוא שונה ותלוי בהתאמה למטופל. טווח המחירים נע בין 700 ל-2000 שקלים, אולם כפי שציינו, המחיר הסופי תלוי במספר פרמטרים וישנם מצבים בהם תוכלו לקבל החזר מלא או חלקי מקופת החולים שלכם.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור מדרסים לספורטאים? דברו איתנו

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-8656614